HISTORIA

Szanowni Państwo!

Nasza firma działa na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego od 1992 roku (ponad 20 lat doświadczenia !).
W ciągu tego czasu udało nam się zbudować sieć agentów działających na terenie całej Polski.  Nasze zdeterminowanie, doświadczenie, profesjonalizm oraz pasja do wykonywanego zawodu sprawiła, że zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób, a liczba ta ciągle rośnie. Oferujemy szeroki zakres usług finansowo-ubezpieczeniowych, zarówno przedsiębiorcom, instytucjom jak i klientom indywidualnym.

Ubezpieczając się za naszym pośrednictwem uzyskujecie Państwo bezpłatnego doradcę ubezpieczeniowego, który swoim doświadczeniem i wiadomościami będzie służył pomocą w sprawach ubezpieczeń.

Specyfika naszych usług polega na tym, że prowadzimy stałą analizę rynku ubezpieczeniowego i na tej podstawie oferujemy klientom zestawy efektywnych ubezpieczeń – różnych, ale zawsze wiarygodnych firm ubezpieczeniowych.

Współpracujemy z grupą czołowych towarzystw ubezpieczeniowych z rynku ubezpieczeniowo – finansowego zrzeszonych w Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Współpraca z takimi firmami umożliwia pokrycie całego pakietu ubezpieczeń, zapewnia kompleksową obsługę ubezpieczeniową oraz daje poczucie bezpieczeństwa.

Od 2012 roku jesteśmy Przedstawicielstwem Polisa-Życie S.A., dzięki któremu możemy zaoferować Państwu bardzo dobre warunki grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz osób indywidualnych.

Poniżej przedstawiamy wywiad z Dyrektor naszego Przedstawicielstwa, który ukazał się w Gazecie Ubezpieczeniowej.

GU Pasieka  gazeta ub pasieka

Even touching www.college-homework-help.org/ the principal amount you owe.