Proama

Miałeś szkodę? Zgłoś ją do Proamy, a specjaliści błyskawicznie zajmą się jej likwidacją.

Zgłoszenie szkody w Proama

Aby zgłosić szkodę w Proamie skontaktuj się z Działem Likwidacji Szkód Ogólnopolskiego Oddziału Obsługi Klienta pod numerem: 815 815 815, wybierając wewnętrzny numer 1, pod którym konsultant przyjmie zgłoszenie i udzieli wszystkich informacji związanych z procesem.

Proama wychodząc na przeciw wymaganiom klientów dba o to, aby każdy otrzymał możliwie szybką i fachową pomoc na wszystkich etapach procesu likwidacji szkody.

W przypadku ubezpieczenia AC w Proamie, ubezpieczyciel umożliwia klientowi dokonanie wyboru sposobu likwidacji szkody w jednym z trzech wariantów:

  • w Autoryzowanym Serwisie Obsługi,
  • w dowolnym warsztacie w opcji bezgotówkowej,
  • na podstawie wyceny Proama.

Likwidacja szkód w Proamie

Ubezpieczycielowi zależy na jak najszybszym rozwiązaniu problemów swoich klientów, zatem proces likwidacji szkody w Proamie ograniczony został do 3 etapów:

  1. Telefoniczne zgłoszenie szkody pod numerem 815 815 815,
  2. Ocena rozmiaru szkód,
  3. Decyzja o wypłacie odszkodowania.

Zgłoszenie szkód z OC i AC

Na swojej stronie internetowej Proama dokładnie opisuje proces likwidacji dla poszczególnych rodzajów ubezpieczeń samochodowych. Można się z nimi zapoznać na stronie: Zgłoszenie szkody z OC i AC.

Feedbacks are an important part of any www.trymobilespy.com communication in the workplace, be it between management and employees or among employees