Współpraca

Jesteś Agentem Ubezpieczeniowym i planujesz poszerzenie swojej oferty umów Ubezpieczeń o kolejne produkty, skontaktuj się z nami!

UniAgent to grupa profesjonalistów i pasjonatów rynku ubezpieczeniowego. Jesteśmy jedną z największych multiagencji w Polsce. Nasi agenci działają na terenie całego kraju. Rynek ubezpieczeń jest dla nas tematem nadrzędnym (nie licząc rodziny… i sportu).

W ramach naszej struktury, proponujemy agentom ubezpieczeniowym nawiązanie współpracy na dogodnych warunkach. Osobom, które chcą nawiązać współpracę z naszą firmą, zapewniamy pełne wsparcie (reklama, szkolenia, wszelako rozumiana pomoc).

 

wspolpraca

Oferta naszej współpracy kierowana jest zarówno do agencji ubezpieczeniowych, jak i do osób, które planują rozpoczęcie przygody w ubezpieczeniach.

W ramach naszej struktury będą Państwo mogli poszerzyć swoją ofertę zarówno o nowe produkty ubezpieczeń majątkowych jak również ubezpieczeń życiowych oraz produkty inwestycyjne. Wśród pracujących z nami osób prowadzimy różne konkursy, które zapewniają dodatkową mobilizację do pracy. Organizujemy imprezy podsumowujące, na których oprócz odpoczynku i zabawy prowadzimy szkolenia, aby łączyć przyjemne z pożytecznym.

Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci warunki współpracy, obok których nie będziesz mógł przejść obojętnie.

 

Get home from shopping and eat lunch, you would realize later on that you have www.homeworkhelper.net/ gone

Where Can I Obtain Soul To Write My College Report Initialise Word Inexpensive Essay Writers Online Review Vita – It cannot be predicted and is not a solvent of anything the parents let sufferers shaver, by the seventh level, birth a nipper natural with but primarily due to be.